Versenyben a mini leányok

Három tornán is szerepeltek az elmúlt időszakban a Kaposvári Röplabda Akadémia leány mini korú együttesei. A fiatalok előbb egy hazai rendezésű tornán léptek pályára a Toldi iskolában, majd Tatabányán, aztán Győrben szerepeltek.

Kaposvár
(2001-es (Mini) és 2002-es (Kismini) korosztályban rendeztek mérkőzéseket)

Mini
Röak 1 – Toldi 2:15
Röak 1 – Röak 3 15:6
Röak 2 – Röak 4 15:9
Röak 1 – Hetes 2 15:4
Hetes 1 – Toldi 4:15
Röak 3 – Hetes 2 15:4
Röak 2 – Hetes 1 18:16
Röak 4 – Toldi 4:15
Hetes 1 – Röak 4 15:11
A3 – B3 Hetes 2 – Hetes 1 15:9
A3 – B4 Hetes 2 – Röak 4 5:15
B3 – B4 Hetes 1 – Röak 4 16:14
Röak 1 – Röak 2 15:8
Toldi – Röak 3 15:4
Röak 2 – Röak 3 11:15
Röak 1 – Toldi 16:14

Végeredmény:
1. Röak 1
2. Toldi
3. Röak 3
4. Röak 2
5. Röak 4
6.Hetes 1
7.Hetes 2

Kismini:
Toldi 1 – Röak 2 15:5
Toldi 2 – Röak 1 15:9
Toldi 1 – Röak 3 15:4
Toldi 2 – Hetes 15:12
Röak 2 – Röak 3 13:15
Röak 1 – Hetes 15:3
A3 – B3 Röak 2 – Hetes 15:3
Toldi 1- Röak 1 13:15
Toldi 2 – Röak 3 12:15
Toldi 1 – Röak 3 15:3
Röak 1 – Toldi 2 16:14

Végeredmény:
1.Röak 1
2.Toldi 2
3.Toldi 1
4.Röak 3
5. Röak 2
6. Hetes

 

Tatabánya

Csoportmeccsek

Tatabánya 1 – Sárberek 2:0
Kaposvár 1 – Székesfehérvár 2 2:0
Tatabánya 1 – Kaposvár 1 2:0
Sárberek – Székesfehérvár 2 2:0
Kaposvár 1 – Sárberek 2:0
Székesfehérvár 2 – Tatabánya 1 0:2
Székesfehérvár 1 – MTK 2:0
Kaposvár 2 – Tatabánya 2 2:0
Székesfehérvár 1 – Kaposvár 2 2:0
Tatabánya 2 – MTK 0:2
MTK – Kaposvár 2 2:0
Székesfehérvár 1 – Tatabánya 2 2:0

Kaposvár 2 – Székesfehárvár 2 2:0
Székesfehérvár 1 – Kaposvár 1 2:1
Kaposvár 2 – Tatabánya 2 2:0
MTK – Kaposvár 1

Végeredmény:
1. Tatabánya 1
2. Székesfehérvár 1
3. MTK
4. Kaposvár 1
5. Kaposvár 2
6. Tatabánya 2
7. Sárberek
8. Székesfehérvár 2

Győr

Kaposvár A – Botev 0:2
Kaposvár A – Tatabánya B 2:0
Kaposvár B – Abda 1:1
Kaposvár B – Gödöllő B 0:2
Kaposvár B – Öveges 2:0

Kaposvár A – Kaposvár B 2:0
Kaposvár A – Tatabánya A 0:2
Kaposvár B – Tatabánya A 0:2
Kaposvár A – Péterfy 2:0
Kaposvár B – Péterfy 2:0

Végeredmény:
1.Gödöllő B
2. Gödöllő A
3. Veszprém Botev
4. Ikrény
5. Tatabánya A
6. Kaposvár A
7. Kaposvár B
8. Péterfy Győr
9. Tatabánya B
10. Radnóty Győr
11. Abda
12. Bartók Győr
13. Ikrény B

2014.04.14.