Veretlenül döntős a RÖAK serdülő fiúcsapata!

Imponáló fölénnyel jutott el az Országos Serdülő Bajnokság hatos döntőjéig a Kaposvári Röplabda Akadémia-Fino korosztályos fiú együttese. Varga Péter tanítványai ebben az évadban eddig még szettet sem vesztettek, és a hazai környezetben, a Kodály iskola tornatermében rendezett elődöntő-fordulóban sem adtak esélyt ellenfeleiknek.

BESZÁMOLÓ
2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság Elődöntő, Kaposvár, 2017. 03. 04.

I. mérkőzés:
Kaposvári Röplabda Akadémia-Fino- Sümeg 3:0 (25-14; 25-15; 25-10)
Játékosok
Kezdő: Szabó Bence (0); Kovács Dániel (0); Szabó Barna (14); Kiss Máté (18); Csordás Barnabás (8); Ozsváth András (6)
Libero: Márton Mátyás; Vimola Márk
Csere: Pusztai Olivér (3); Tanai Gergő (0)
edző: Varga Péter

II. mérkőzés:
Kaposvári Röplabda Akadémia-Fino- BIRSE 3:0 (25-15; 25-14; 25-15)
Játékosok:
Csere: Pusztai Olivér (0); Tani Gergő (0)

III. mérkőzés:
Kaposvári Röplabda Akadémia-Fino- Zalaegerszeg 3:0 (25-7; 25-8; 25-13)
Játékosok:
Csere: Pusztai Olivér (5); Tani Gergő (8)

Összefoglalás:
Hazai környezetben fogadtuk ellenfeleinket. Mind a 3 mérkőzésen jól játszottunk. Első sorban Kiss Máté és Szabó Barna ponterős játékának köszönhetően sikerült ilyen kiemelkedően ez a torna, de a többi játékos is hozzátette a magáét. Összességében ebben a bajnokságban eddig 9 mérkőzést játszottunk, melyek közül egy szettet sem vesztettünk, mindegyiket 3:0 arányban sikerült megnyernünk. Folytatás június elején az Országos Serdülő Bajnokság döntőjében, bízva a legjobb eredményben.