Vereséggel rajtolt a RÖAK Kaposvári Egyetem csapata

Női röplabda NB II., Nyugati B-csoport, 2. forduló
Hazai pályán, vereséggel mutatkozott be a RÖAK Kaposvári Egyetem együttese a női röplabda NB II-ben. A lányok a Veszprém visszalépése miatt az első fordulóban rögtön szabadnaposak voltak, és csak a második játéknapon kapcsolódtak be a küzdelmekbe. A formálódó csapat csak a második szettet tudta megnyerni a fiatal balatonfürediek ellen, a negyedik játszmában viszont nem sok hiányzott ahhoz, hogy legalább egy pont itthon maradjon – a Szent Benedek csak a ráadásban harcolta ki a győzelmet.

RÖAK Kaposvári Egyetem – Szent Benedek Balatonfüred 1:3 (22:25, 25:20, 18:25, 25:27)
Kaposvár, Kodály iskola. V.: Farkas L., Nagy L.
Kaposvár: Kocsi, Váldi, Miovecz, Száraz, Tóth E., Pós. Csere: Schrauff (liberó), Nagy E.

Szivós Ildikó edző: Nem igazán szokott még össze a csapat, sok hiányosságunk van, amit próbálunk hétről-hétre javítani, főleg védekezésben. Mindezek ellenére csak gratulálni tudok a lányoknak, mert helytálltak és küzdöttek az utolsó pillanatig.