Vereség Újpesten, harmadik hely a csoportban

Női röplabda U21 Nemzeti Bajnokság, nyugati csoport
A Vasas elleni hazai siker után Újpesten vereséggel fejezte be szereplését a női U21-es Nemzeti Bajnokság nyugati csoportjában az 1. MCM-Diamant Kaposvári Röplabda Akadémia együttese. A lányok 3:1 arányban maradtak alul, így csoportjukban a harmadik helyet szerezték meg az UTE és a Vasas mögött, a Haladást és a Balatonfüredet megelőzve.

UTE – 1. MCM Diamant KE U21 3:1 (23, -22, 18, 18)
Kaposvár: Bitó L., Hock F., Kalmár V., Sipos L., Héri S., Császár N. Csere: Hegyi B. (liberó), Rucz R. (liberó), Pavlovics Zs. Edzők: Szabó Dávid, Duduka Ingrid.

Szabó Dávid: Az első két játszmában, kiegyenlített küzdelem volt a pályán, a második játékrészben Kalmár Viki jó nyitássorozata sokat lendített a csapaton. A harmadik felvonásra szétesett a nyitásfogadásunk, és a kiszorított helyzeteinkből már nem tudtunk hatékonyan támadni. Ezt kihasználva, az újpestiek a negyedik játékrészt és a mérkőzést is megnyerték.