Vasárnap startol a leány OMB

Vasárnap, Tatabányán kezdődik meg a 2016/2017-es leány Országos Mini Bajnokság. A Kaposvári Röplabda Akadémia természetesen nevezett a küzdelemsorozatra, és Ékes Erika fiatal tanítványai szeretnének majd jól helytállni az erős mezőnyben. A mieink az októberi Lábas Judit Emlékversenyt a harmadik helyen zárták, és azóta is szorgalmasan készültek az OMB-bemutatkozásra. A hétvégi Dózsakert Kupán a csoportkörben a házigazda TRSE, az Újpest és a Szombathely lesz a kaposváriak ellenfele.

Dózsakert Kupa

Helyszín: Dózsa György Általános Iskola Tatabánya, Vadász u. 24.

Időpont: 2016.11.13

Alább láthatjátok a csoportbeosztásokat és a programot.

Néhány fontos tudnivaló:
-a csoportmérkőzések 3 játszmából állnak (3:0 vagy 2:1), 25 pontig tart mindegyik és nincs döntőszett protokoll;
-a keresztjátékok és helyosztók 2 NYERT szettig tartanak, a döntő szett is 25 pontos, de döntő szett protokollal (sorsolás, térfél csere 13-nál);
-aki játszik az első szettben, nem játszhat a másodikban;
-ha egy csapat hiányossá válik, elveszíti a mérkőzést- hiányosnak számít az az eset is, ha „elcseréli” magát a csapat és nem marad 4 olyan játékosa a második játszmára, aki nem lépett pályára az elsőben, vagy ha olyat cserél be, aki már játszott;
-csak ÉRVÉNYES sportorvosi engedéllyel játszhatnak a sportolói igazolással rendelkező játékosok.
-a mérkőzésen 2004-ben és 2005-ben született játékosok szerepelhetnek plusz KÉT fő fiatalabb.
-a mérkőzések között minimum 10, maximum 20 perc teljen el, ezt rugalmasan kezeljétek, a kiírt időpontok tájékoztató jellegűek.

Minden egyéb kérdésben az OMB versenykiírása az irányadó.