Szupermini lányok: ezüstérem Nagybajomból

Tizenegy csapat részvételével rendezték meg Nagybajomban a Tibol László leány utánpótlás röplabda emléktornát. A Kaposvári Röplabda Akadémia két szupermini együttessel képviseltette magát, és Jenei Andrea kis tanítványai egy második és egy ötödik helyet szereztek. 

 

A meghívásos torna mérkőzéseit két csoportban játszották le, és a B csoportban a kaposváriak csak a házigazda nagybajomiaktól kaptak ki, három meccset nyertek és egyszer döntetlent játszottak, így megérdemelten vehették át az ezüstérmeket. A másik csoportban Pankasz végzett az élen.

Az ezüstérmes kaposvári csapat tagjai: Tóth Sára, Bodrogi Sára, Pap Nikolett, Pavlovics Tímea.

Az ötödik helyezett kaposvári csapat tagjai: Zádori Dóra, Szabó Eszter, Pácsonyi Petra, Hernesz Lilla.

Edző: Jenei Andrea.

 

Az eredmények:

“A” csoport
Pankasz – Kaposvár 2-0 (30-15)
Pankasz – Bonyhád 2-0 (30-23)
Pankasz – Nagybajom 2-0 (30-12)
Pankasz – Szombathely 2-0 (30-12)

Szombathely – Bonyhád 2-0 (30-18)
Szombathely – Nagybajom 2-0 (30-23)
Szombathely – Kaposvár 1-1 (27-23)

Nagybajom – Bonyhád 2-0 (30-22)
Nagybajom – Kaposvár 2-0 (31-26)

Bonyhád – Kaposvár 2-0 (30-16)

“B” csoport
Nagybajom – Kaposvár 2-0 (30-21)
Nagybajom – Nagybajom III. 2-0 (30-15)
Nagybajom – Hetes 2-0 (30-12)
Nagybajom – Pankasz 2-0 (30-14)
Nagybajom – Szombathely 2-0 (30-12)

Kaposvár – Pankasz 2-0 (30-19)
Kaposvár – Nagybajom III 2-0 (30-23)
Kaposvár – Szombathely 1-1 (25-22)
Kaposvár – Hetes 2-0 (30-22)

Szombathely – Pankasz 1-1 (28-27)
Szombathely – Nagybajom III. 1-1 (27-26)
Szombathely – Hetes 2-0 (34-31)

Pankasz – Nagybajom III. 1-1 (21-22)
Pankasz – Hetes 1-1 (31-28)

N.bajom III. – Hetes 1-1 (19-23)

 

Végeredmény:

“A” csoport:

1. Pankasz Edző: Ráncsikné Tuboly Katalin
2. Szombathely Edző: Véghné Bujtás Anita
3. Nagybajom Edző: Nagy Zoltán                    
4. Bonyhád Edző: Gulyás Péter
5. Kaposvár Edző: Jenei Andrea
“B” csoport:

1. Nagybajom Edző: Nagy Zoltán
2. Kaposvári RA Edző: Jenei Andrea
3. Sz.hely Edző: Véghné Bujtás Anita
4. Pankasz Edző: Molnár Csaba
5. Nagybajom III. Edző: Nagy Zoltán
6. Hetes Edző: Illés Gergely

 

 

 

 

2014.09.23.