RÖAK: sima siker a Győr ellen

Magabiztos győzelmet aratott a sereghajtó ellen a RÖAK Kaposvár NB II-es női röplabdacsapata. Pintér Zsanett játékos-edző és társai a legutóbbi játéknapon a győrieket látták vendégül, és a szorosabb első szett után simán nyertek 3-0-ra. Az együttes továbbra is a tabella harmadik helyén áll

Női röplabda NB II., nyugati csoport, rájátszás

RÖAK Kaposvár – SZESE Győr 3:0 (22, 10, 7)

Kaposvár. V.: Őri, Sántosi P.

Kaposvár: Kocsi, Száraz, Miovecz, Sólyom, Tóth, Pintér. Csere: Nagy E (liberó). Játékos-edző: Pintér Zsanett.

Pintér Zsanett: Az első szettben nagyon fáradtan kezdtük a mérkőzést, kapkodtunk és tőlünk nem megszokott hibákat vétettünk. Így elég szorosra sikerült a vége, de sikerült győznünk. A második és harmadik játszmában viszont magára talált a csapat, és jó nyitássorozatokkal, sikeres támadásbefejezésekkel sikerült 3:0 arányú győzelmet aratnunk.