Ötödik helyen a Csordás, Szalaki páros

Az ötödik helyet szerezte meg a Csordás Bertalan, Szalaki Dominik páros a négycsillagos Kispest Open U16-os fiú strandröplabda versenysorozat első fordulójában. A Kaposvári Röplabda Akadémia fiataljai a fővárosi viadalon lelkes, jó játékkal érték el a remek eredményt.

Csordás és Szalaki az első meccsén 2-1-es vereséget szenvedett a Tari, Tari egység ellen, de két, igen szoros szettet is játszottak, amelynek egyaránt 15:13 lett a vége. A  8 közé jutásért 2-0-s siker következett a Dárdai, Murber páros ellen, a negyeddöntőben aztán a Dárdai, Fröhling duó 2:1 arányban jobbnak bizonyult a kaposváriaknál. Az izgalmas mérkőzésen a döntő játszmában is csak két pont volt a különbség a küzdő felek között. Az 5-8. helyekért kiírt folytatásban a RÖAK reménységei kétszer is győztesen hagyták el a játékteret, előbb a Bárácz, Kondricz párost 2-0-ra, majd a Szabó, Vaszlavik egységet 2-1-re verték a fiúk.