Női röplabda NB II., nyugati csoport, alapszakasz, 2. kör, 1. forduló

RÖAK Kaposvár – Röpsuli SE Ajka 2:3 (-22, 17, -25, 21, -13)
Kaposvár, egyetemi csarnok. V.: Varga A., Kiss Z.
RÖAK: Tóth E. 2, Matesz 7, Kocsi 18, Pintér Zs. 26, Sólyom, Koczka 6. Csere: Nagy E. 3. Játékos-edző: Pintér Zsanett.

Pintér Zsanett: Két játékosunk is betegen vállalta a játékot az újesztendő első mérkőzésén, Miovecz Zsófia pedig adminisztratív okok miatt nem léphetett pályára. Liberó nélkül játszottuk végig a találkozót, és ez nagyban befolyásolta a mezőnymunkánkat és a nyitásfogadásunkat. Sokat kapkodtunk, ami szintén az ellenfélnek kedvezett. Az ötödik szettben 13:10-ről sajnos átengedtük a győzelmet a lelkes vendégcsapatnak, és végül 3:2 arányú vereséget szenvedtünk.