Október 22-én Lábas Juditra emlékezünk

A Kaposvári Röplabda Akadémia, a Horváth Éva Röplabda Alapítvány, az 1. MCM-Diamant Kaposvári Női RC, a Toldi Lakótelepi Tagiskola és a Somogy Megyei Röplabda Szövetség október 22-én, szombaton második alkalommal rendezi meg a Lábas Judit leány mini emléktornát a Toldi iskolában. Az esemény szervezői a  fiatalon elhunyt kaposvári testnevelő és edző, Lábas Judit emléke előtt szeretnénk tisztelegni, egyben felkészülési és versenyzési lehetőséget biztosítanak a mini korosztályú egyesületi és iskolai csapatok részére.

A tornán nyolc csapat vesz részt, és a házigazda RÖAK fiataljai mellett pályára lépnek a szombathelyiek, a dabronciak, a sümegiek, a dombóváriak, a veszprémiek és a nagybajomiak is. A küzdelmek a közös megemlékezést követően, 10 órakor kezdődnek el, egyszerre két pályán.

II. LÁBAS JUDIT
LEÁNY MINI RÖPLABDA EMLÉKTORNA
2016. október 22., Kaposvár

Verseny célja:
A fiatalon elhunyt kaposvári testnevelő és edző, Lábas Judit emléke előtti tisztelgés.
Felkészülési és versenyzési lehetőség biztosítása a mini korosztályú egyesületi és iskolai csapatok részére.

Verseny rendezője:
Horváth Éva Röplabda Alapítvány
Kaposvári Röplabda Akadémia UMSE
1.MCM-Diamant Kaposvári Női RC
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Somogy Megyei Röplabda Szövetség

Verseny helye:
Toldi Lakótelepi Tagiskola tornaterme
Kaposvár, Szondi György u. 3.

Verseny ideje:
2016. október 22., szombat 10.00 óra

Nevezési díj: Nincs

Résztvevők:
A szervezők által meghívott sportegyesületek és iskolák versenyzői, tanulói, akik a mini korosztályban versenyezhetnek (2004. január 1. után születettek)

Dabronc Marcal-völgye Egyesület
Dombóvári Amatőr Röplabda Club
Nagybajomi Diák Röplabda Club
Ramassetter Vince Általános Iskola, Sümeg
Szombathelyi Sportiskola
Veszprémi ESC-Báthory
Kaposvári Röplabda Akadémia „A”
Kaposvári Röplabda Akadémia Toldi-Gárdonyi

Verseny lebonyolítási módja:
Lebonyolítás: Két 4-es csoport, utána keresztjáték, helyosztók.
A mérkőzések a csoportban 2 játszmáig tartanak 25 pontig (27. aranypont), minden játszmagyőzelem 1 pontot ér.
A meccsek a helyosztótól kettő nyert játszmára mennek. Valamennyi játszma 18 pontig megy, a 20. aranypont.
EREDMÉNYSZÁMÍTÁS a csoportkörben: pont, poénarány, egymás elleni eredmény.
Egyebek: Az első mérkőzés időpontja fix, a továbbiak 5 perc melegítés után kezdődnek.
Kötelező csere nincs!

Díjazás:
Az 1-3. helyezettek kupa és érem díjazásban részesülnek, a további helyezettek érmet és oklevelet kapnak. Minden résztvevő ajándékot kap! 
A győztes csapat vándorserleget is kap.

Forgatókönyv:

A-csoport
1. Dabronc
2. Szombathely
3.Veszprém
4. RÖAK Kaposvár Toldi-Gárdonyi

B-csoport
1. Dombóvár
2. Nagybajom
3. Sümeg
4. RÖAK Kaposvár „A”

9.45 Ünnepélyes megnyitó és megemlékezés az aulában

1-es pálya
10.00 Veszprém – RÖAK Toldi-Gárdonyi
10.30 Dabronc – Szombathely
11.00 Dabronc – Veszprém
11.30 Szombathely – RÖAK Toldi-Gárdonyi
12.00 Dabronc – RÖAK Toldi-Gárdonyi
12.30 Szombathely – Veszprém

13.15 A csop 3 – B csop 4.
13.45 A csop 1 – B csop. 2.
14.15 7. mérk. vesztesei a 7. helyért
15.00 8. mérk. vesztesei a 3. helyért

2-es pálya
10.00 Nagybajom – RÖAK „A”
10.30 Dombóvár – Sümeg
11.00 Sümeg – RÖAK „A”
11.30 Dombóvár – Nagybajom
12.00 Dombóvár – RÖAK „A”
12.30 Nagybajom – Sümeg

13.15 B csop 3. – A csop. 4.
13.45 B csop 1. – A csop 2.
14.15 7. mérk. győztesei az 5. helyért
15.00 8. mérk. győztesei az 1. helyért

15. 45 EREDMÉNYHIRDETÉS

Kaposvár, 2016. október 12.

Sportbaráti üdvözlettel:

Orosz Ferenc ügyvezető
Kaposvári Röplabda Akadémia
oroszferenc76gmail.com, (30)227-83-79

 

2016.10.14.