NB II.: öt szettes vereség Ajkán

3:2 arányú vereséget szenvedett a tabella ötödik helyén álló Ajka otthonában a RÖAK Kaposvár NB II-es női röplabdacsapata. A lányok végig partiban voltak ellenfelükkel, a záró szettben, 10:10 után azonban már csak a házigazda szerzett pontot. Pintér és Kocsi 19-19 pontig jutott. Pintér Zsanett játékos-edző és társai a harmadik helyről várják a folytatást, és csütörtökön a sereghajtó győrieket látják majd vendégül.

Női röplabda NB II., nyugati csoport, rájátszás

Röpisuli SE Ajka – RÖAK Kaposvár 3:2 (20, -19, 21, -19, 10)
RÖAK: Tóth 4, Miovecz 16, Száraz 10, Pintér 19, Kocsi 19, Nagy E. 2. Játékos-edző: Pintér Zsanett.

Pintér Zsanett: Az első szettben nagyon lagymatagul kezdtük a mérkőzést. 4 nyitást is elrontottunk, ami nagyon sok, ezen kívül 6 ászt is kaptunk ellenfelünktől. A második játszmában jó sáncainknak és nyitásainknak köszönhetően sikerült győzedelmeskednünk. A harmadik szettben sajnos 18:13-as vezetésről kaptunk ki, ami a rendkívül rossz nyitásfogadásnak volt köszönhető. Nem tudtunk támadásokat kezdeményezni, ez rányomta bélyegét a végjátékra. A negyedik játékrészben aztán ismét magunkra találtunk, 8 ászt is nyitottunk és a támadás befejezéseink is jók voltak. A mindent eldöntő ötödik szettben 10:10-nél még partiban voltunk, aztán sokat hibáztunk, és 15:10 arányú, összességében 3:2-es vereséget szenvedtünk.