Leány U15: szoros csata a Jászberény és az UTE ellen

Három mérkőzést vívott a kaposvári röplabda Akadémia leány U15-ös első osztályú együttese a korosztályos bajnokság első tornáján, Budapesten.

Az Újpest otthonában kezdtük a bajnoki sorozatot. A BRSE-fehér csapata elleni első mérkőzésen, szinte csak asszisztáltunk a jóval magasabb szinten játszó csabaiaknak, akik magabiztosan nyerték a találkozót.

BRSE-fehér – RÖAK  Kaposvár A 3-0 (25-13, 25-7, 25-12)
Az igazán fontos csata a számunkra Jászberény elleni meccs volt. Harcolt, küzdött a csapat, de közben hibát-hibára halmoztunk a legfontosabb pillanatokban. Vezettünk 1-0 -ra, és 2-1-re is, de minden hiába, a hullámvölgyek rendre a szettek végjátékára megérkeztek. Ez a teljesítmény sajnos kevés volt a győzelemhez.
JRK – RÖAK Kaposvár A 3-2
(19-25, 25-19, 20-25, 25-19, 15-11)
Este a torna utolsó meccsén, az UTE gárdája ellen az első két szettben méltó ellenfelei voltunk a hazaiaknak, ami előre mutató a jövőre nézve. A találkozót végül ők nyerték 3-1 arányban.
 UTE – RÖAK Kaposvár A 3-1
(27-29, 31-29, 25-13, 25-7)