Leány OSB: két győzelem Budaörsön

Az Országos Serdülő Bajnokság soron következő fordulóját Budaörsön rendezték meg. Az ellenfeleink a Lőrinc 2000 SE, Delta Röplabda SE Érd,és a hazai csapat az Emericus SE voltak.

Az első mérkőzésünkön 3-0 arányban nyertünk a Lőrinc 2000 SE ellen. Kiegyensúlyozott játékkal és jó csapatmunkával múltuk felül az ellenfelet. Minden játékos lehetőséget kapott hogy bizonyítsa tudását,és éltek is a lehetőséggel.
A második mérkőzést, a hazai csapat ellen vívtuk ahol végig szoros csatát vívtunk az ellenfelünkkel.Sajnos a második szett kivételével a szettek végjátékát a hazaiak bírták jobban, így ez a mérkőzés 3-1 arányú vereséggel végződött.
Nem sok idő volt az elemezgetésre,mert 25 perc múlva már a Delta csapata ellen kellett harcba szállni.Itt már mindenki újult erővel végezte a dolgát,aminek meg is lett az eredménye,mert 3-0-ra behúztuk a mérkőzést.
A versenyen több U15-s játékos is lehetőséget kapott a játékra,és szépen beilleszkedtek az idősebb játékosok közé. Sajnos az U15 korosztályból László Tamara nem tudott részt venni a meccseken betegség miatt,az ő játékának a hiányát is megérezte a csapat.

Csapatnévsor: Vértes Hanna,Herbai Kata,Balogh Dominika,Pavlovics Tímea,Pácsonyi Petra,Rákosfalvi Karina,Vajda Virág,Tóth Sára,Őszi Nóra,Honfi Katalin,Őszi Janka,Joó Noémi.
Edző: Fésüs Erzsébet
Másodedző: Lutter Liza