Leány OSB: elmaradt a RÖAK továbbjutása

Lemaradt az országos döntőről az 1. MCM-Diamant Kaposvári Röplabda Akadémia serdülő leány röplabda együttese. A csapat hazai környezetben, a Kodály iskolában egy győzelemmel és egy vereséggel fejezte be az elődöntő harmadik fordulóját.

edző: Jezeri Tibor

A Kaposváron megrendezett utolsó fordulóban először a Tatabánya csapatával játszottunk. Az első szettet sikerült megnyernünk, a másodikban nagyon jól haladtunk, 16:7re, majd 20:14-re is vezettünk, de nem tudtuk megnyerni a szettet. A harmadikban 23-ra kikaptunk, a negyedikben már nem volt hitünk fordítani. Így 3:1-re kikaptunk egy olyan meccsen, ami félig a zsebünkben volt. Tatabánya:RÖAK 3:1 (-23; 21; 23; 10). A következő meccsen a Tatabánya nem tudta a pihent Gödöllő ellen ugyanazt a teljesítményt nyújtani, így kikapott 3:0 arányban. Ezzel eldőlt az utolsó mérkőzés eredményétől függetlenül, hogy a Gödöllő jut be a döntőbe. Sajnos az első meccsünkkel elszalasztottuk a ki-ki mérkőzés lehetőségét a Gödöllő ellen, tehát hiába nyertük meg a mérkőzést, csak a 7-12. helyért folytathatjuk. RÖAK- Gödöllő 3:1 (7; -25; 5; 17).