2017.12.02

Csoportmeccsek:

Röak Sárga – Dunakanyar Se 2:1

Hüber: 4 pont, Horváth: 4 pont, Embersics: 9 pont, Őszi J: 5 pont, Őszi N: 3 pont, Tóth: 2 pont, Vörös: 2 pont, Gombos: 1 pont, Kelemen, Kovács, Somogyvári: 2 pont, Varga

Magabíztos győzelmet arattunk az első megmérettetésünkön. Jól nyitottak lányaim és jól választották, ki a támadás befejezéseket, amiket pontra tudtak váltani.

Az első szettet magabiztos győzelemmel könyvelhettük el, majd sajnos a második szettben nem sikerült nyernünk, a harmadik szettre pedig teljesen elfáradtak lányaink. Nagyon kevés pontot tudtunk szerezni, így ez megpecséltelte a verseégünket.

Keresztjáték:

Hüber: 3 pont, Horváth: 5 pont, Embersics: 8 pont, Őszi J: 2 pont, Őszi N: 5 pont, Tóth: 1 pont, Vörös: 2 pont, Gombos: 1 pont, Kelemen: 1 pont, Kovács, Somogyvári: 2 pont, Varga

Az első szettet elveszítettük a más erőviszonyokkal felálló Gödöllő ellen, viszont a harmadik szettben sikerült győzedelmeskednünk. Ezután következett a mindent eldöntő győztes játszma ahol bár küzdöttünk, de sajnos vereséget szenvedtünk.

4-6. helyért:

Hüber, Horváth: 2 pont, Embersics: 7 pont, Őszi J: 4 pont, Őszi N: 4 pont, Tóth: 4 pont, Vörös: 3 pont, Gombos: 4 pont, Kelemen, Kovács, Somogyvári: 3 pont, Varga: 1 pont

Magabiztos 2:0 arányú győzelmet arattunk.

Hüber: 3 pont, Horváth: 3 pont, Embersics: 6 pont, Tóth: 5 pont, Vörös: 5 pont, Kelemen: 1 pont, Kovács, Somogyvári: 2 pont, Varga: 5 pont

Magabiztos 2:0 arányú győzelmet arattunk és így a 9 csapatból az előkelő 4. helyet szereztük meg.