Leány OMB: így szerepelt a RÖAK Kék

Több tornán is részt vett az elmúlt hónapokban a RÖAK Kék együttese a leány U13-as pontvadászat első osztályában.

Beszámoló

2018.12.16-án az 3. OMB fordulón vett részt a RÖAK „kék” csapata Sümegen. A versenyen 6 csapat mérkőzött két csoportban, ahol körmérkőzéses rendszerben folytak a küzdelmek, majd keresztjáték után a helyosztók következtek.
Eredményeink:
Csoportban: Sümeg –Dabronc – Röak „kék” 3:0
Röak „kék” –Delta RSE 3:0
Helyosztó: 5-6. helyért
Röak „kék” –Szombathelyi SI 0:2

A csoportmérkőzéseinken sima 3:0 –as vereséget szenvedtünk, sajnos nem tudtunk felnőni ellenfeleinkhez. Csoport harmadikként a helyosztó mérkőzésen már szorosabb mérkőzést játszottunk, de nem sikerült legyőzni a Szombathely csapatát sem, így a 6. helyet szereztük meg.
Jók: Szita Luca, Ferencz Emese
Csapat tagjai: Cohill Glória, Ferencz Emese, Váczi Rozi, Győr Rebekaű, Papp Vivien, Szita Luca, Csizmazia Nóra, Szép Stella
6. Röak kék

2019.03.24-én az 7. OMB fordulón vett részt a RÖAK „kék” csapata Dunabogdányban. A versenyen 7 csapat mérkőzött két csoportban, ahol körmérkőzéses rendszerben folytak a küzdelmek, majd keresztjáték után a helyosztók következtek.
Csoportban: Kertváros SE „A”-Röak „kék”. 3:0
Röak „kék” –BVSC Zugló 0:3
Helyosztó: 5-7. helyért
Röak „kék” –MVSI „A” 0:2
Dunakanyar SE-Röak „kék” 2:1

A csoportmérkőzéseinken 2 erős ellenfelet kaptunk, nem tudtunk szettet nyerni sem. Csoport harmadikként a helyosztó mérkőzésen már szorosabb mérkőzéseket játszottunk, de ezen a napon nem sikerült mérkőzést nyerni, így a 7. helyet szereztük meg. Bátortalanul játszottunk, és a lelkesedéssel is voltak bajok, de túl nehéz ellenfeleket kaptunk ismét. Jók: Szita Luca, Ferencz Emese
Csapat tagjai: Cohill Glória, Ferencz Emese, Boszkovics Bíborka, Papp Vivien, Szita Luca, Csizmazia Nóra, Varga Lujzi, Klug Eliza, Ripoly Réka, Győr Rebeka
Edző: Kertész Gabriella

2019.04.07-én az 8. OMB fordulón vett részt a RÖAK „kék” csapata Gödöllőn. A versenyen 6 csapat mérkőzött két csoportban, ahol körmérkőzéses rendszerben folytak a küzdelmek, majd keresztjáték után a helyosztók következtek.
Csoportban: Nyíregyháza „A”-Röak „kék”. 3:0
Röak „kék” –Szegedi RSE 1:2
Röak „kék” – Jászberény RK 0:2

A csoportmérkőzéseinken 2 erős ellenfelet kaptunk, akik végül a döntőt játszották. Csoport harmadikként a helyosztó mérkőzésen már szorosabb mérkőzéseket játszottunk, főleg a 2. szettben, de ezen a napon sem sikerült mérkőzést nyerni, így a 6. helyet szereztük meg.
Jók: Papp Vivien, Ferencz Emese
Csapat tagjai: Cohill Glória, Ferencz Emese, Boszkovics Bíborka, Papp Vivien, Szita Luca, Csizmazia Nóra, Varga Lujzi, Klug Eliza, Szép Stella, Győr Rebeka