Leány OGYB, III. osztály – egy győzelem, egy vereség Keszthelyen

Egy győzelmet és egy vereséget könyvelhetett el a RÖAK C együttese a leány OGYB harmadosztályának harmadik fordulójában.

Beszámoló

az OGYB III. osztály 3. fordulójáról

A harmadik fordulóban Keszthelyen vettünk részt. Az első mérkőzésünket a szombathelyi a Student Comfort Sport KFT B csapatával játszottunk. Az első szettet simán hoztuk, majd a másodikban a többi játékosnak is biztosítottam játéklehetőséget, de sajnos nem igazán éltek vele. Így a harmadik szettre ismét a kezdőcsapat játszott. A negyedikben már megint játszottak a cserejátékosok és simán hoztuk a meccset. RÖAK C – Student Comfort Sport KFT B 3:1 (13;-20; 11; 11)
A következő mérkőzésen a PTE-PEAC csapatával játszottunk. Ezen a mérkőzésen is mindenki szerephez jutott, de elég gyenge teljesítményt nyújtottunk és sima vereséget szenvedtünk.
PTE-PEAC:RÖAK 3:0 (7;11;9)