Leány OGYB, I. osztály: szoros meccsek a nyitó fordulóban

Megkezdtük szereplésünket az U15-ös bajnokságban. Budapesten három mérkőzést játszottunk, az SZRSE1,a VASAS KÉK, és a BVSC csapatai voltak az ellenfeleink.

Mindhárom mérkőzést 2:1 arányban elvesztettük, a döntő szettekben rendre ellenfeleink koncentráltak jobban, és kerültek ki győztesen a csatából.

SZEGEDI RSE1-RÖAK KAPOSVÁR 2-1( 20-25,25-14,25-10)
BVSC-RÖAK KAPOSVÁR 2-1 (25-20,22-25,25-10)
RÖAK KAPOSVÁR-VASAS KÉK 1-2 (25-14,22-25,14-25)

Csapatnévsor: Imreh Dorka,Rőhrig Laura,Vörös Vivien,Kalmár Lili,Takács Boglárka,Berend Luca,Fenyvesi Zorka, Lőrincz Gabriella,Tóth Sára,Honfi Katalin,Gombos Mirella,László Tamara.
Edző: Fésüs Erzsébet. Másodedző:Lutter Liza

Fésüs Erzsébet:J ó úton járunk,ezt mutatják azok a szettek, amiket kitűnő csapatmunkával sikerült megnyernünk, de nagyon sok munka vár még ránk az elkövetkező hónapokban. Sok csiszolni való van még a technikai elemeken,rengeteg hibát vétettünk fontos helyzetekben,ami azt is mutatja hogy nincs még elég önbizalmunk.A bajnokság alapszakasza öt fordulóból áll, lesz még módunk tanulni, fejlődni és kijavítani a hibákat.