Kaposvári párosok a strandröplabda ob döntőjében

A múlt vasárnapi versenyek befejeztével elkészült az új ranglista, és ezzel az MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság kedden rajtoló döntőjének mezőnye, illetve annak kiemelése is. A RÖAK Kaposvár felnőtt és utánpótlás párosokkal is készül a szezon legfontosabb hazai megmérettetésére. 

A felnőttek 16-os, illetve az utánpótlás korosztályok 12-es döntőjébe csak az idén megszerzett ranglistapontok alapján lehetett bejutni, ám a kiemelésbe még a tavalyi pontok is beszámítottak. A felnőtt nőknél zömében az ob-n eddig is résztvevő párosok indulnak majd, de lesz két teljesen új páros is: sérülés miatt Nagy Kitti párja Gubicza Laura lesz, míg a tavalyi ob-döntőn bronzérmes Dénesi Dalma a 2013-as bajnok Kiss Viktória helyett Gubik Hannával indul. Ami azonban még ennél is fontosabb: a RÖAK Kaposvár két felnőtt párosa is nagyon készül az erőpróbára. Lutter Eszter és Szombathelyi Szandra címvédőként vág neki a küzdelmeknek szombaton reggel, a két testvér, Lutter Liza és Szombathelyi Kitti pedig a múlt szombati A-kategóriás viadal megnyerésével bizonyította, hogy számolni kell vele az ob-döntőben is.

A Kaposvári Röplabda Akadémia strandröplabda szakosztálya az idei nyáron az utánpótlás elit mezőnyébe is bekerült. A helyi fiatalok nem csak az öt, hazai rendezésű, országos, ranglistapont-szerző versenyen léphettek homokra a Virágfürdőben, hanem több komoly viadalra eljutottak. Olyan jól ment a pontgyűjtés, hogy az ob-döntő mezőnyébe több páros is bekerült. Az U20-as lányoknál Rucz Réka és Vajda Virág, az U14-eseknél pedig a Ferencz Emese, Vida Eszter és a Szita Luca, Zana Flóra duó készülhet a Lupa-tavi megmérettetésre. Az U14-es fiúk hat párost alkotó mezőnyének fele kaposvári lesz: az idei év felfedezettjei közül a Tóth Ágoston, Szalaki Dominik, a Kiss Péter, Sárközi Rudolf és a Csordás Bertalan, Simon Bence kettős is szerencsét próbálhat majd. Ha ehhez hozzávesszük, hogy az U16-os lányoknál Őszi Janka és Őszi Nóra első számú tartalékként várja a kezdést, elmondható, hogy remek munkát végzett a nyáron a Lutter Liza, Szombathelyi Kitti edzőpáros.

A program egyébként kedden az U22-esek küzdelmeivel kezdődik, szerdán az U16-osok, csütörtökön az U20-asok, pénteken pedig az U14-esek mérik össze egymással az erejüket. Szombaton kezdődnek a felnőttek küzdelmei, majd vasárnap az elődöntőkkel és az éremcsatákkal folytatódik – a döntőket az M4 Sport élőben közvetíti – és azon a napon rendezik az U18-asok küzdelmeit is.

AZ MKB-PANNÓNIA STRANDRÖPLABDA MAGYAR BAJNOKSÁG RÉSZTVEVŐI

Felnőtt nők:
1. LUTTER ESZTER/SZOMBATHELYI SZANDRA (RÖAK Kaposvár)
2. SZABÓ DOROTTYA/HÁFRA DOMINIKA (ÓSSC)
3. GYŐRI PANNA (Gödöllői RC)/HARMAT BORBÁLA (Beach Sport)
4. DÉNESI BRIGITTA/TÓTH ESZTER (Gödöllői RC)
5. VASVÁRI ESZTER/VASVÁRI ZSÓFI (SRSE)
6. LUTTER LIZA/SZOMBATHELYI KITTI (RÖAK Kaposvár)
7. KATONA JANKA/SÁKOVICS VIRÁG (Gödöllői RC)
8. VECSEY FANNI (Gödöllői RC)/TÁTRAI NIKOLETT (SRSE)
9. ÖRDÖG RITA/SZOKOL-HUMAY DEA (Kispest SE)
10. DIVÉNYI ZITA/RÉTHELYI ORSOLYA (Kispest SE)
11. CZENE ADRIENN (Gödöllői RC)/HACKL SZILVIA (KSE)
12. GUBICZA LAURA (Gödöllői RC)/NAGY KITTI (MAFC)
13. HAJÓS ALIZ/VILLÁM LILLA (SRSE)
14. DÉNESI DALMA (Gödöllői RC)/GUBIK HANNA (Beach Sport)
15. KEMENCZEI FANNI/KEMENCZEI FLÓRA (Strandsport SE)
16. KINCSES DOROTTYA/SCHMIDT ANDREA (Pénzügyőr)
Tartalék:
KASZÁS NÓRA/SIPOS REGINA (MAFC)
KENDE SZILVIA/VERCSEG ZSUZSANNA (Kispest SE)
LAKATOS DIÁNA (Kispest SE)/JURASZIK PATRÍCIA (SRSE)
GYŰRŰS BORÓKA (SRSE)/RÉTHELYI ORSOLYA (Kispest SE)
PETRÉD IMOLA/SZABÓ ZSÓFIA (ÓSSC)
HORVÁTH FLÓRA (SRSE)/PAPP LUJZA (Levegő-Energia Hungary)

Felnőtt férfiak:
1. HAJÓS ARTÚR/BENKŐ BALÁZS (SRSE)
2. OLÁH BOTOND/STRÉLI BENCE (SRSE)
3. ROZGONYI BÁLINT/SOÓS IZSÁK (Pénzügyőr)
4. KISS DÁNIEL/BÁN VIKTOR (Pénzügyőr)
5. TAKÁCS GERGELY/KOVÁCS ZOLTÁN (Pénzügyőr)
6. KOVÁCS BOLDIZSÁR/PETŐ LEVENTE (Gödöllői RC)
7. KECSKEMÉTI PÉTER/RÁSA GERGELY (Pénzügyőr)
8. OSZLÁNYI SIMON/DOMJÁN SEBESTYÉN (Strandsport SE)
9. MOLNÁR ZOLTÁN/SZABÓ GÁBOR (Gödöllői RC)
10. MIKULÁSS MARCELL/KREKK ZOLTÁN (SRSE)
11. MÉSZÁROS ZOLTÁN/BUDAI BALÁZS (Hajdúnánás és Debrecen TSRSE)
12. KISS NICHOLAS (Pénzügyőr)/MOLNÁR ISTVÁN (Kispest SE)
13. BERKES ZOLTÁN/TÓTH DÁNIEL (VRC Kazincbarcika)
14. FILIUS ISTVÁN/TÖRÖK RICHÁRD (Békéscsabai SZSE)
15. SZIGETI SZILÁRD/GALBÁTS IVÁN (MAFC)
16. SOLTI PÉTER/GHAZAL JAMIL (SRSE)
Tartalék:
FARKAS MIHÁLY (Strandsport SE)/CSEPREGI ÁDÁM (Kispest SE)
TORDAI ÁBEL/KOCSONDI DÁVID (Pénzügyőr)
ZSEMBROVSZKY DÁVID/MIKE SZABOLCS (Kispest SE)

U22 lányok:
1. VASVÁRI ESZTER/VASVÁRI ZSÓFI (SRSE)
2. TÁTRAI NIKOLETT/HAJÓS ALIZ (SRSE)
3. DIVÉNYI ZITA/RÉTHELYI ZSÓFIA (Kispest SE)
4. PAPP DÓRA (Levegő-Energia Hungary)/HORVÁTH FLÓRA (SRSE)
5. KEMENCZEI FANNI/KEMENCZEI FLÓRA(Strandsport SE)
6. CSÁSZÁR NORINA (UTE)/JURASZIK PATRICIA (SRSE)
7. GUBIK HANNA/PUSKÁS SÁRA (Beach Sport)
8. HORVÁTH DÓRA/TÓTH LAURA (SZESE-GYŐR)
9. PUSKÁS PETRA (Kispest SE)/LISZTES LILI (UTE)
10. RÁCZ ANNAMÁRIA/TÖRÖK PETRA (SRSE)
11. ÖRMÉNYI ANNAMÁRIA/KOVÁCS KATALIN (SRSE)
12. BALOGH EMMA (UTE)/DOMJÁN FLÓRA (SRSE)
Tartalék:
BARANYI BELLA/BARANYI KÁRMEN (Beach Sport)

U22 fiúk:
1. TORDAI ÁBEL/ROZGONYI BÁLINT (Pénzügyőr)
2. SOLTI PÉTER/GHAZAL JAMIL (SRSE)
3. DÓCZI DOMONKOS/MIKULÁSS MARCELL (SRSE)
4. HORVÁTH BÁLINT (SZESE-Győr)/KUN BENEDEK (SRSE)
5. PETIK CSANÁD/PÉLI RUDOLF (SRSE)
6. UDVARHELYI MÁRTON/ZARKA MÁRTON (SRSE)
7. SZALAI VIKTOR/APRÓ BARNABÁS (SRSE)
8. KIRÁLY MÁRTON/NAGY BENCE (SRSE)
9. HORVÁTH BENDEGÚZ (SRSE)/BUZOGÁNY PÉTER (Beach Sport)
10. PÁSZTOR IMRE/SZABÓ GYÖRGY (Gödöllői RC)

U20 lányok:
1. VASVÁRI ESZTER/VASVÁRI ZSÓFI (SRSE)
2. DIVÉNYI ZITA/RÉTHELYI ZSÓFIA (Kispest SE)
3. TÁTRAI NIKOLETT (SRSE)/VECSEY FANNI (Gödöllői RC)
4. PETRÉD IMOLA/SZABÓ ZSÓFIA (ÓSSC)
5. KECSKEMÉTI SÁRA (Dunakanyar)/HORVÁTH FLÓRA (SRSE)
6. GUBIK HANNA/PUSKÁS SÁRA (Beach Sport)
7. GYŰRŰS BORÓKA (SRSE)/RÉTHELYI ORSOLYA (Kispest SE)
8. CZEILINGER ADRIENN/VESZELI FANNI (SRSE)
9. RUCZ RÉKA/VAJDA VIRÁG (RÖAK Kaposvár)
10. ÖRMÉNYI ANNAMÁRIA/KIRSCH KITTI (SRSE)
11. KOVÁCS KATALIN/KUN STEFÁNIA (SRSE)
12. EPERJESSY FLÓRA/SZABÓ KINCSŐ (ÓSSC)
Tartalékok:
SZOKOLAI ZSÓFIA/DANI LAURA (ÓSSC)
PUSKÁS PETRA (Kispest SE)/LISZTES LILI (UTE)
BALOGH EMMA (UTE)/DOMJÁN FLÓRA (SRSE)
BARANYI BELLA/BARANYI KÁRMEN (Beach Sport)
MÓRI BLANKA/TÖRÖK PETRA (SRSE)
FARKAS DOROTTYA/SZOKOLAI DÓRA (ÓSSC)
HORVÁTH ANNA/CSÁKÁNY ZINA (SRSE)
SÓTONYI LILI (UTE)/SOROMPÓ KINGA (Gödöllői RC)

U20 fiúk:
1. GHAZAL JAMIL/DÓCZI DOMONKOS (SRSE)
2. PETIK CSANÁD/PÉLI RUDOLF (SRSE)
3. CZEILINGER BÁLINT/IVÁNYI MÁTÉ (Pénzügyőr)
4. UDVARHELYI MÁRTON/ZARKA MÁRTON (SRSE)
5. SZALAI VIKTOR/APRÓ BARNABÁS (SRSE)
6. SÁNDOR BERNÁT/SUBA RÓBERT (SRSE)
7. BUZOGÁNY PÉTER (Beach Sport)/BUNNA MÁTÉ (SRSE)
8. PETRÉD ZSOMBOR/SZABÓ GERGŐ (Pénzügyőr)
9. BUSZ BARNABÁS (Pénzügyőr)/FEKETE BOLDIZSÁR (SRSE)
10. KISPÁL BALÁZS/SZÉKELY PÉTER (Pénzügyőr)
11. PÁSZTOR IMRE/SZABÓ GYÖRGY (Gödöllői RC)

U18 lányok:
1. VECSEY FANNI (Gödöllői RC)/VASVÁRI ZSÓFI (SRSE)
2. PETRÉD IMOLA/SZABÓ ZSÓFIA (ÓSSC)
3. GUBIK HANNA/PUSKÁS SÁRA (Beach Sport)
4. GYŰRŰS BORÓKA (SRSE)/RÉTHELYI ORSOLYA (Kispest SE)
5. KIRSCH KITTI/ÖRMÉNYI ANNAMÁRIA (SRSE)
6. KOVÁCS KATALIN/KUN STEFÁNIA (SRSE)
7. DOMJÁN FLÓRA (SRSE)/BALOGH EMMA (UTE)
8. SOROMPÓ KINGA/TÓTH LILLA (Gödöllői RC)
9. KRISTÓF DÓRA (Gödöllői RC)/SÓTONYI LILI (UTE)
10. BÚTOR ANNA/SZABÓ ANNA (Gödöllői RC)
11. FARKAS DOROTTYA/SZOKOLAI ZSÓFIA (ÓSSC)
12. HORVÁTH ANNA/CSÁKÁNY ZINA (SRSE)
Tartalék:
ZOMBORY LILI/OROSZ HENRIETT (SRSE)
HONTI-MAJOROS CHIARA (Strandsport)/PAP ZORKA (Beach Sport)
KRAKOCZKI CSENGE/RÓZSÁS ESZTER (Tatabányai Amazonok)
KARDOS BOGLÁRKA/SÓGOR PETRA (Gödöllői RC)
FILÓ DÓRA/GYEBNÁR FANNI (Gödöllői RC)
CSÓH REBEKA/SEPRŐS ESZTER (SRSE)
TŰZKŐ BORA/CZIFRIK TÜNDE (Dunakanyar)
ENGIN JÁZMIN/KOVÁCS JÁZMIN (Dunakanyar)
ENGIN LILIEN/MUNKÁCSI RÉKA (Dunakanyar)

U18 fiúk:
1. PETIK CSANÁD/UDVARHELYI MÁRTON (SRSE)
2. FEKETE BOLDIZSÁR/DÓCZI DOMONKOS (SRSE)
3. SÁNDOR BERNÁT/SUBA RÓBERT (SRSE)
4. SZALAI VIKTOR/APRÓ BARNABÁS (SRSE)
5. TARI BENCE/VERESS ÁKOS (SRSE)
6. KISPÁL BALÁZS/SZÉKELY PÉTER (Pénzügyőr)
7. PETRÉD ZSOMBOR/SZABÓ GERGŐ (Pénzügyőr)
8. BUSZ BARNABÁS/QUINTZ TAMÁS (Pénzügyőr)
9. BORBÉLY BOLDIZSÁR/PETIK BALÁZS (SRSE)
10. BANDI BERNÁT/TÁLOS PÉTER (Tatabányai Amazonok)
11. PIROS ÁDÁM/MUNKÁCSI LEVENTE (Dunakanyar)

U16 lányok:
1. GUBIK HANNA/PUSKÁS SÁRA (Beach Sport)
2. GYŰRŰS BORÓKA (SRSE)/RÉTHELYI ORSOLYA (Kispest SE)
3. KRISTÓF DÓRA/LIGÁRT ANNA (Gödöllői RC)
4. ZOMBORY LILI/KUN STEFÁNIA (SRSE)
5. BÚTOR ANNA/SZABÓ ANNA (Gödöllői RC)
6. BÁBEL VIRÁG/BALOGH BORBÁLA (ÓSSC)
7. KRAKOCZKI CSENGE/RÓZSÁS ESZTER (Tatabányai Amazonok)
8. OROSZ HENRIETT/TÓTH EMESE (SRSE)
9. FILÓ DÓRA/GYEBNÁR FANNI (Gödöllői RC)
10. VARGA KINGA (Beach Sport)/HONTI-MAJOROS CHIARA (Strandsport)
11. PAP ZORKA/UHLMANN FANNI (Beach Sport)
12. RAPALI ROBINA/BALATONI KITTI (Kispest SE)
Tartalékok:
ŐSZI JANKA/ŐSZI NÓRA (RÖAK Kaposvár)
DIOS LARA/HORVÁTH VIRÁG (Gödöllői RC)
LÁSZLÓ OLGA/LÁSZLÓ NÓRA (KSE Röplabda)
BICSKEI GRÉTA/KORMOSÓI SÁRA (Beach Sport)

U16 fiúk:
1. SÁNDOR BERNÁT/SUBA RÓBERT (SRSE)
2. UDVARHELYI MÁRTON/ZARKA MÁRTON (SRSE)
3. TARI BENCE/VERESS ÁKOS (SRSE)
4. KISPÁL BALÁZS/SZÉKELY PÉTER (Pénzügyőr)
5. PETRÉD ZSOMBOR/SZABÓ GERGŐ (Pénzügyőr)
6. RADA NÁNDOR/BORBÉLY BOLDIZSÁR (SRSE)
7. PETIK BALÁZS/NIEMEIER LUKAS (SRSE)
8. BANDI BERNÁT/TÁLOS PÉTER (Tatabányai Amazonok)
9. NYIRATI GERGŐ/DÁRDAI BENEDEK (Mohács)

U14 lányok:
1. SZABÓ ANNA (Gödöllői RC)/VARGA KINGA (Beach Sport)
2. BOTYÁNSZKI FANNI/BÁDER JÚLIA (BVSC)
3. GYEBNÁR FANNI (Gödöllői RC)/SEBŐK LORA (KSE)
4. BREUER MIRTILL/TÓTH DORINA (KSE)
5. FARKAS IZABELLA (KSE)/HANGONYI KENDRA (UTE)
6. BOSCH EMMA PETRA/MIKUS NINA (Gödöllői RC)
7. KOLCSÁR EMESE/SÓTONYI HANNA (VSE Dunakeszi)
8. FERENCZ EMESE/VIDA ESZTER (RÖAK Kaposvár)
9. STRÉBL NOÉMI/POZSGAI ESZTER (BVSC)
9. TÓTH SÁRA (Strandsport SE)/JÁMBOR CECÍLIA (Beach Sport)
11. SZITA LUCA/ZANA FLÓRA (RÖAK Kaposvár)
12. AJTONY SZOFI/PAP LILI (Beach Sport)

U14 fiúk:
1. TARI BENCE/VERESS ÁKOS (SRSE)
2. ZEITLER MIHÁLY/ZRUPKÓ VÁRADY ÁDÁM (Pénzügyőr)
3. TÓTH ÁGOSTON/SZALAKI DOMINIK (RÖAK Kaposvár)
4. DÁRDAI BENEDEK/FRÖHLING ÁBEL (Mohács)
5. KISS PÉTER/SÁRKÖZI RUDOLF (RÖAK Kaposvár)
6. CSORDÁS BERTALAN/SIMON BENCE (RÖAK Kaposvár)

 

 

 

 

 

 

 

2019.07.30.