III. LÁBAS JUDIT LEÁNY MINI RÖPLABDA EMLÉKTORNA

2017. október 14. Kaposvár

A fiatalon elhunyt kaposvári testnevelő és edző, Lábas Judit emléke előtti tisztelgés. Felkészülési és versenyzési lehetőség biztosítása a mini korosztályú egyesületi és iskolai csapatok részére.

Verseny célja:
A fiatalon elhunyt kaposvári testnevelő és edző, Lábas Judit emléke előtti tisztelgés.
Felkészülési és versenyzési lehetőség biztosítása a mini korosztályú egyesületi és iskolai csapatok részére.

Verseny rendezője:
Horváth Éva Röplabda Alapítvány
Kaposvári Röplabda Akadémia UMSE
1.MCM-Diamant Kaposvári Női RC
Toldi Lakótelepi Tagiskola

Verseny helye:
Toldi Lakótelepi Tagiskola tornaterme
Kaposvár, Szondi György u. 3.

Verseny ideje: 2017. október 14. szombat 10.00 óra

Nevezési díj: Nincs

Résztvevők:
A szervezők által meghívott sportegyesületek és iskolák versenyzői, tanulói, akik a mini korosztályban versenyezhetnek (2005. január 1. után születettek)

• Sümeg-Dabronc I.
• Sümeg-Dabronc II.
• Veszprém – Deák
• Veszprémi – Báthory
• RÖAK Kvár „kék”
• RÖAK Kvár „sárga”
• RÖAK Kvár „piros”
• RÖAK Kvár – Toldi-Gárdonyi

Verseny lebonyolítási módja:
Lebonyolítás: Két 4-es csoport, utána keresztjáték, helyosztók.
A mérkőzések a csoportban 2 játszmáig tartanak 25 pontig (27. aranypont), minden játszmagyőzelem 1 pontot ér.
A meccsek a helyosztótól kettő nyert játszmára mennek. Valamennyi játszma 18 pontig megy, a 20. aranypont.
EREDMÉNYSZÁMÍTÁS a csoportkörben: pont, poénarány, egymás elleni eredmény.
Egyebek: Az első mérkőzés időpontja fix, a továbbiak 5 perc melegítés után kezdődnek.
Kötelező csere nincs!

Díjazás:
Az 1-3. helyezettek kupa és érem díjazásban részesülnek, a további helyezettek érmet és oklevelet kapnak. Minden résztvevő ajándékot kap!
A győztes csapat vándorserleget is kap.

Forgatókönyv:

A-csoport
1. Sümeg-Dabronc II.
2. Veszprém – Deák
3. RÖAK Kaposvár „Kék”
4. RÖAK Kaposvár „Piros”

B-csoport
1. Sümeg – Dabronc I.
2. Veszprém – Báthory
3. RÖAK Kaposvár „Sárga”
4. RÖAK Kaposvár Toldi-Gárdonyi

1-es pálya
1. 09.15 RÖAK Kvár” Kék” –RÖAK Kvár”Piros”
2-es pálya
RÖAK Toldi-Gárdonyi– RÖAK Kvár „Sárga”

10.00 Ünnepélyes megnyitó és megemlékezés az aulában minden csapat részvételével

1-es pálya
2. 10.15 Sümeg-Dabronc II. – Veszprém – Deák
3. 11.00 RÖAK Kvár” Kék” –Sümeg-Dabronc II
4. 11.45 RÖAK Kvár” Piros” –Veszprém – Deák
5. 12.30 Sümeg-Dabronc II –RÖAK Kvár” Piros”
6. 13.15 Veszprém- Deák – RÖAK Kvár” Kék”
7. 14.00 A csop 3 – B csop 4.
8. 14.45 A csop 1 – B csop. 2.
9. 15.30 7. mérk. vesztesei a 7. helyért
10. 16.15 8. mérk. vesztesei a 3. helyért

2-es pálya
2. 10.15 Veszprém – Báthory – Sümeg- Dabronc I.
3. 11.00 RÖAK Kvár „Sárga” – Veszprém – Báthory
4. 11.45 Sümeg- Dabronc I. – RÖAK Kvár „ Sárga”
5. 12.30 RÖAK Toldi-Gárdonyi – Veszprém – Báthory
6. 13.15 Sümeg- Dabronc I. – RÖAK Toldi-Gárdonyi
7. 14.00 B csop 3. – A csop. 4.
8. 14.45 B csop 1. – A csop 2.
9. 15.30 7. mérk. győztesei az 5. helyért
10. 16.15 8. mérk. győztesei az 1. helyért

17. 00 EREDMÉNYHIRDETÉS

Kaposvár, 2017. október 07.

Sportbaráti üdvözlettel:

Orosz Ferenc ügyvezető
Kaposvári Röplabda Akadémia
oroszferenc76@gmail.com, 30 227 83 79

2017.10.08.