Fiú OGYB: székesfehérvári rajt a középdöntőben

A Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság alapszakaszában elért csoporton belüli 1. helyünk alapján a középszakaszban a „B” csoportba kerültünk a Székesfehérvár, a Kecskemét és a Pénzügyőr csapatával. Két teljes kör lejátszása után, az eredménytől függetlenül ez a 4 csapat az elődöntőben van.

A középdöntő eredménye a jobb pozíció megszerzése miatt lényeges. Az első mérkőzésen a Székesfehérvár ellen kicsit lezserül véve, fél gőzzel, álmosan játszottunk, amit az ellenfél kihasznált. A szetteken belüli több pontos előnyünket, sorra ledolgozták. Az 1. szettet még nyertük, aztán a mérkőzést 2:1-re elvesztettük. A Kecskemét ellen már kicsit javuló játékkal, helyenként jó védekezéssel, egy szettet nyerve, 2:1-re kaptunk ki. A 3. meccsünk a nap végén a Pénzügyőr csapata ellen volt, akit 3:0 arányban megvertünk. Az első labdamenettől teljes odaadással, megfelelő motiváltsággal játszva, partiképesek vagyunk a többi csapattal, ez a jövő szempontjából nagyon fontos! A következő forduló február 4-én, a Pénzügyőr otthonában lesz.