A negyedik helyen zárta a döntőt a RÖAK-Fino U17

Hiába vezetett már 2-0-ra, végül öt szettben vereséget szenvedett a nagy rivális dunaújvárosiaktól a Kaposvári Röplabda Akadémia együttese a fiú U17-es országos bajnokság hatos döntőjének bronz mérkőzésén. Demeter György tanítványai ezzel a negyedik helyen zárták a hétvégét. Az aranyérmet az U15-ös korosztályhoz hasonlóan a Kecskeméti Sportiskola hódította el.

A vasárnap délutáni bronzcsata első játszmáját 26:24, a másodikat pedig 25:18 arányban nyerte meg a pontosan játszó RÖAK, a folytatásban aztán feltámadt a Dunaújváros, és előbb szépített, majd egyenlített. A ötödik szettben 8-7-es somogyi vezetésnél cseréltek térfelet a küzdő felek, a hajrában viszont a Duna-parti gárda volt a jobb, és a 15:11-es sikernek köszönhetően végül felállhatott a dobogó harmadik fokára. A kaposváriak legeredményesebb játékosa Eördögh Bálint volt 15 ponttal.